Home » Blog » Ciekawa zabawa na szkolenia dla pracowników – warsztat dla coachów

Ciekawa zabawa na szkolenia dla pracowników – warsztat dla coachów

Informujemy naszych Klientów, iż w naszym katalogu symulacji dla branży firm określanych jako SME, stowarzyszen niezarobkowych i jednostek samorządowych od następnego miesiąca promujemy symulację biznesową: Szkoleniowe rozgrywki w nietypowym wariancie gry w przeprawy przez podziemne tunele (Roboczy tytuł zabawy jest na razie roboczy – ale wyraża fabułę ćwiczenia.)
Powyższą grę realizujemy na treningach z mentoringu, z organizacji czasu pracy i na wyjazdach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Pierwotne jej zastosowanie to Szkolenia Z Obsługi Klienta.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach zabawy: umiejętności interpersonalne
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Korea Południowa
Czas prowadzenia: dwie godziny
Liczba uczestników: od 6, maksimum 19.
Niezbędny sprzęt: deski snowbordowe – sztuk dziewięć, szpachla trapezowa ząb – sztuk trzy, taborety biurowe – sztuk pięć, trochę wody mineralnej, paczka słomkowych markerów, komplet trzepaków do ubijania piany

REFERENCJE
WOPAK GARDEN Woźniakowski Marcin, MK Okna Marcin Kordoński, Balda Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Fabryka Mebli Kępno Jarocin Spółka zo.o., ” Sasiak – Sobusiak Pracownia Projektowa” s.c. Anna Sasiak – Patkowska, Dorota Sobusiak – Fajer”, Pracownia Badań i Doradztwa “Re-Source” Korczyński Sarapata spółka jawna, Robert Kowalski i Karol Kowalski „Stolarstwo” s.j., Gmina Tarnowo Podgórne, Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łopuchówko, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, NENUFAR CLUB Sp. z o.o., Międzyuczelniany Instytut Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, Akademie Sztuk Pięknych w Warszawie, Krakowie, UMK Toruń, Fundacja „Amaltea”, Kampania Przeciw Homofobii, Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, Stołeczna Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą , Stowarzyszenie Grupa Tratwa – Świetlica „Akwarium”, Stowarzyszenie Obywatelskie SALWATOR, Stowarzyszenie Tancerzy Niezależnych, Towarzystwo Muzyki Dawnej „Trazom”, ZHR Obwód Praga Płd
Gra była również rozgrywana na studiach doktoranckich „Sztuka i projektowanie”

LITERATURA:
Wykładowcom zainteresowanym tym narzędziem rekomendujemy opisane poniżej opracowania:

 • Sekrety negocjacji dla biznesmenów-Roger Dawson
 • Dobre przywództwo-Ken Blanchard, Dariusz Chełmiński
 • Co będzie miarą twojego życia?- Clayton M. Christensen
 • Marketing za przyzwoleniem-Seth Godin
 • Einstein inwestowania. Życie i ponadczasowa mądrość finansowa Benjamina Grahama-Joe Carlen
 • Kultura w organizacji. Identyfikacja kultur znanych firm-Lidia Zbiegień-Maciąg
 • Zaplanuj swój sukces! Biznesplan na start-Anna Szajkowska

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Ciechanów, pensjonat Ondraszek, ulica Zabraniecka 1c
  Opłata za udział: 1500 zł plus VAT. Oferujemy możliwość regulowania ratalnie – siedem miesięcznych rat.
  W cenie szkolenia zawarty jest catering. Przystawka: Schab po staropolsku nadziewany musem chrzanowym . Zupa: grzybowa z ryżem. Drugie danie: Pieczony schab w sosie własnym, ziemniaczki, zestaw surówek . Deser: Tort miodowy. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.