Home » Blog » Kolejna gra na szkolenia motywacyjne – warsztat dla coachów

Kolejna gra na szkolenia motywacyjne – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, że w naszym szerokim portfolio gier dla sektora MŚP, organizacji niedochodowych i urzędów publicznych od kolejnego kwartału posiadamy grę szkoleniową: Drużynowe rozgrywki w niezwykłym wariancie zabawy w Sztuczna jaskinia (Roboczy tytuł symulacji jest dopiero tymczasowy – ale pokazuje charakter tego modułu.)
Tą symulację wykorzystujemy na szkoleniach z twórczego analizowania problemów, z asertywności oraz na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Typowe jej wykorzystanie to Gry Symulacyjne .

KATEGORIA GRY:
Merytoryka ćwiczenia: model zachowań społecznych w pracy
Kraj pochodzenia gry: Dania
Czas prowadzenia całej sesji: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: od 6, nie więcej niż 19.
Rekwizyty: dysk równoważny – sztuk pięć, kurek kątowy z filtrem – sztuk dziewięć, myszka- sztuk dwie, trochę pietruszki, paczka szkarłatnych zakreslaczy, diamentowa ostrzałka

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
DC CONSULTANT CENTRUM ANALIZ I EKSPERTYZ EKONOMICZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , „Technik Center Polska” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EX-WAL Bartłomiej Walkowski, WUPRINŻ S.A., Tartak Zębowo Spółka Jawna Jerzy Nowak Wioletta Nowak, STER Sp. z o.o., Drukarnia Wiśniewski, Powiat Gostyński, Gmina Łęka Opatowska, Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, Szpital Wojewódzki w Poznaniu, Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne, Fundacja „Dziecko i Sztuka”, Fundacja Pomocy Szpitalowi Praskiemu Pod Wezwaniem Przemienienia Pańskiego PRO CURA MEDICA, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne , Stowarzyszenie Budowy Pomnika Chwały i Pamięci Obrońców Wolności i Niezawisłości Ojczyzny 1994-1980, Stowarzyszenie Interwencji Prawnej, Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Upośledzeniem Umysłowym „DELTA”, Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzacych „Tęcza”, Towarzystwo „Nasz Dom”, Związek Artystów Scen Polskich
Gra była też rozgrywana na kursach zawosowych z dziedziny „Studium sekretarskie”

LEKTURY:
Szkoleniowcom kupującym licencję rekomendujemy książki:

 • Złota książeczka nastawienia na TAK!- Jeffrey Gitomer
 • Ja, Steve. Steve Jobs własnymi słowami-George Beahm
 • Fair trade. Szansa dla wszystkich-Andrew Charlton, Joseph Stiglitz
 • Marketing wielkich możliwości-Grzegorz Urban
 • Szefologika, czyli logika szefowania-Roman Polko, Paulina Polko
 • Alianse strategiczne-Joanna Cygler
 • Wycena mierzenie i kształtowanie wartości firm-Tom Copeland, Tim Koller, Jack Murrin

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Nysa, motel Eltrans, ulica Skotnicka 8
  Koszt certyikacji: 3000 złotych brutto. Oferujemy prawo uiszczenia ceny ratalnie – siedem miesięcznych rat.
  W cenie warsztatu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Wykwintne tymbaliki drobiowe. Zupa: grzybowa z lanym ciastem. Drugie danie: Roladka z polędwiczki wieprzowej w boczku z żurawiną i sosem Dor Blue, bukiet warzyw gotowanych, kluski śląskie. Deser: Sorbet z sosem jogurtowym i chrupiącymi płatkami, dekorowany świeżą miętą. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.