Home » Blog » Kolejna symulacja na szkolenia integracyjne – warsztat dla coachów

Kolejna symulacja na szkolenia integracyjne – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, że w naszym szerokim portfolio programów dla sektora małych firm rodzinnych, stowarzyszen NGO i sektora publicznego od zeszłego roku udostępniliśmy grę menedżerską: Absurdalne mistrzostwa w nietypowym wariancie zabawy w windsurfing na trawie (Wstępna nazwa tej zabawy jest dopiero tymczasowy – niemniej pokazuje sens tej sesji.)
Ninieszą grę rekomendujemy na programach z kreatywności, z zarządzania czasem i na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Typowe jej zastosowanie to Miękkie Gry Symulacyjne .

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Merytoryka zabawy: twórczość – innowacje – kreatywność
Miejsce pochodzenia gry: Kanada
Czas trwania (bez przygotowań): 45 minut
Liczba uczestników: minimalnie 5, maksimum 17.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: łuki – sztuk trzy, rękawice ogrodowe miękkie – sztuk cztery, datowniki- sztuk sześć, trochę draży, paczka szarych kredek, stalowa skrobaczka

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
NEOVISION Łukasz Jabłoński , Powozy Konne Henryk Glinkowski Spółka Jawna, PPHU „TERMO-PLASTIKA” Jarosław Walczak, FABRYKA MEBLI BIUROWYCH MARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, PreMediCare Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „MOBILUS MOTOR” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, PLASTMECH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Aurelia Romaszewska, Gmina Stare Miasto , Gmina Osieczna, Miasto Poznań, Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego , Fundacja „Błękitni”, Fundacja Zielone Domy, Polski Klub Szermierczy , Stowarzyszenie „Sztuka Edukacja Promocja”, Stowarzyszenie Katedra Kultury , Stowarzyszenie Polskiej Młodzieży Muzycznej, Stowarzyszenie Sportowe BIAŁOŁĘKA, Studencki Ośrodek Pomocy Prawnej – Klinika Prawa przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego , ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była również przeprowadzana na kursach zawosowych z dziedziny „Inne nauki w zakresie sztuki i projektowania”

LEKTURY:
Trenerem kupującym licencję polecamy wymienione tutaj książki:

 • Bezprawne długi-Francois Chesnais
 • Nieoczywistości-Becker Gary S., Posner Richard A.
 • Rozwój nowego produktu-Ireneusz Rutkowski
 • Elementy statystyki matematycznej z przykładami-Przemysław Milczarski, Jarosław
 • Zarządzanie projektami prosta droga do sukcecu-Patrick Harper-Smith
 • Społeczna odpowiedzialność biznesu-Grażyna Bartkowiak
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem przyszłości-Kazimierz Perechuda

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Bolesławiec, hotel Twardowski, ulica Wileńska 49
  Koszt symulacji: 1100 złotych plus podatek VAT. Proponujemy prawo uiszczenia ceny ratalnie – siedem miesięcznych rat.
  W cenie treningu zawarty jest obiad. Przystawka: krewetki tygrysie . Zupa: Sezonowa niespodzianka od szefa kuchni . Drugie danie: Szaszłyk z udźca wieprzowego z pieczonymi ziemniakami . Deser: Sorbet malinowy z kawałkami truskawek i wiórkami czekolady. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .