Home » Blog » Kursy motywacyjne – zaproszeni klienci

Kursy motywacyjne – zaproszeni klienci

Pracownikom firm bedących naszymi klientami, których nazwiska są poniżej uprzejmie dziękujemy (a ponadto przesyłamy wymienione poniżej prezenty) za kilka chwil dedykowanych na odpowiedzenia na pytania w badaniu, który przesłali Państwu nasi moderatorzy Walenty Gawłowski, Karol Pietrzykowski, Przemysław Żebrowski i Segiusz Burzyński w badaniu Sudeckie Tkackie Konferencje Team Building

  • Bernart Łomnicki, Epidemiolog , Tykocin, wygrywa bilet na program e-learning „Komunikacja w zespole jako fundament udanej współpracy” lub wybraną naszą grę szkoleniową oraz wydawnictwo „Ruch neopogański w II Rzeczypospolitej”
  • Lesław Terlecki, Konduktor, Pawonków, otrzymuje kupon na trening „szkoła coachingu c-people” lub event motywacyjny plus książkę „Informacja naukowa: rozwój, metody, organizacja”
  • Grzegorz Kafka, Kapitan statku morskiego , Niegosławice, przyznajemy rabat na kurs „Zarządzanie: motywowanie podległego zespołu.” lub jedną z naszych gier integracyjnych a dodatkowo publikację „Ekonometria 30”
  • Rafał Kulikowski, Audiolog, Trzcianka, przyznajemy rabat na wykład „Zarządzanie: motywowanie podległego zespołu.” lub szkolenie team building a także wydawnictwo „Ekonometria 33”
  • Gerard Kozik, Położna, Ciężkowice, otrzymuje kupon na panel dyskusyjny „kierowanie projektami w administracji publicznej” lub spotkanie firmowe a ponadto publikację „Bezpieczeństwo i Technika Pożarnicza, Vol.29/1/2013”
  • Wiliam Siciński, Krupier, Chojnice, zapraszamy gratisowo na trening „ Rozwiązywanie problemów” lub jedną z naszych gier integracyjnych a dodatkowo publikację „Wstyd”
  • Robert Cimoch, Inżynier budownictwa – budownictwo ogólne, Komarów-Osada, dostaje od nas zaproszenie na moduł coachingowy „Sztuka przewodzenia i prowadzenia zebrań” lub imprezę i zabawę team building plus książkę „Anatomia układu ruchu z elementami diagnostyki reumatologicznej. Kompendium”