Home » Blog » Kursy team building – nagrodzeni absolwenci

Kursy team building – nagrodzeni absolwenci

Zleceniodawcom i partnerom wymienionym na tej stronie doceniając dziękujemy (i dodatkowo przyznajemy wymienione niżej upominki) za czas poświęcony na odpowiedzenia na pytania w badaniu, który stworzyli nasi instruktorzy Jacek Jurecko, Abraham Syrewicz, Hieronim Boguś i Wiktor Krupski w czasie kursokonferencji Lubuskie Szkolenia Integracyjne

  • Gerald Ficek, Konwojent, Żyrardów, przyznajemy darmowy wstęp na warsztat otwarty „Zespołowe rozwiązywanie problemów” lub wyjazd team building a ponadto publikację „Człowiek, naród i państwo. Wizje polskiego rodzimowierstwa słowiańskiego”
  • August Świętochowski, Monter wiertni, Pełczyce, zdobywa wejściówkę na panel moderowany „kierowanie ryzykiem w projekcie – project risk managment” lub kurs z pracy zespołowej oraz wydawnictwo „Rodzina w kryzysie”
  • Igor Burzyk, Administrator danych osobowych, Przybiernów, zdobywa wejściówkę na warsztat otwarty „warsztat budowania pewności siebie w oparciu o mocne strony” lub imprezę i zabawę team building oraz książkę „Gnoza historiozoficzna Jana Stachniuka”
  • Eustachy Stachewicz, Inspektor ochrony rybołówstwa, Bochnia, zdobywa wejściówkę na kurs dofinansowany „wzmacnianie zespołu. lider & członek zespołu.” lub szkolenie integracyjne a także książkę „Socjologia edukacji”
  • Aureliusz Waśkowicz, Zaopatrzeniowiec, Tolkmicko, zapraszamy gratisowo na wykład „ zostań skutecznym sprzedawcą ” lub spotkanie firmowe plus książkę „Podstawy rachunkowości. Podręcznik”
  • Paweł Dworzyński, Inżynier mechanizacji rolnictwa, Polska Cerekiew, otrzymuje kupon na kurs dofinansowany „Szef doskonały – intensywny trening umiejętności menedżerskich” lub wybraną naszą grę szkoleniową a ponadto wydawnictwo „Kulinarne podróże po Europie”
  • Gilbert Lipiński, Kosztorysant budowlany, Wołomin, zapraszamy gratisowo na szkolenie „wzmacnianie zespołu. lider & członek zespołu.” lub szkolenie team building i książkę „Usuwanie prywatnych danych z Internetu”