Home » Blog » Nietypowa zabawa na szkolenia firmowe – warsztat dla coachów

Nietypowa zabawa na szkolenia firmowe – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, że w naszym szerokim portfolio szkoleń dla rynku firm określanych jako SME, organizacji non profit i administracji samorządowej od przyszłego roku promujemy grę biznesową: Ekstremalne rozgrywki w nieziemskim wariancie gry w Graffitti (Roboczy tytuł tej gry jest dopiero tymczasowy – ale pokazuje charakter zadania.)
Powyższą grę realizujemy na treningach z innowacyjnego myślenia, z rozwiazywania konfliktów i na szkoleniach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia z rozwoju osobistego. Dominujące jej zastosowanie to Firmowe Imprezy Team Building.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Merytoryka symulacji: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia praw autorskich: Gruzja
Czas realizacji: ok. kwadrans
Liczba uczestników: minimalnie 7, maksimum 16.
Sprzęt potrzebny trenerowi: materac dmuchany – sztuk cztery, drabina – sztuk siedem, zszywacz- sztuk sześć, trochę orzeszków, paczka fuksjowych nalepek, praska do ziemniaków

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Movie Gift Jaworska Bernsdorff Spółka Jawna, Przychodnia Lekarska Barbara Bogacka-Gancarczyk, KOS Elektro System Sp. z o.o., Lumag spółka z ograniczona odpowiedzialnością, TECHROM Przedstawicielstwo Usług Specjalistycznych Przygocki sp. j. , “CETI” Andrzej Kolasiński, Zakład Wyrobów Jubilerskich Ravia sp. z o.o, Zawidzki Remigiusz AUTOBLASK Autoryzowany Serwis Lakierniczy CITROEN, Powiat Jarociński, Gmina Miłosław, Zespół Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich, Fundacja Kultury Fizycznej i Turystyki „WOLA”, Fundacja Proscenium, Polskie Stowarzyszenie Edukacji Prawnej , Społeczny Uniwersytet Powszechny, Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Białobrzeska”, Stowarzyszenie Obywatelskie „Dom Polski”, Stowarzyszenie Walki z Nudą , Towarzystwo Muzyki Dawnej „Trazom”, Związek Artystów Scen Polskich
Gra była też realizowana na studiach podyplomowych „Inne nauki humanistyczne”

OPRACOWANIA:
Szkoleniowcom chcącym prowadzić grę rekomendujemy te tytuły:

 • Zaryzykuj-Zrób to!-Richard Branson
 • Nieoczywistości-Becker Gary S., Posner Richard A.
 • 33 sposoby na kryzys gospodarczy-Hermann Simon
 • Do roboty!- Steven Pressfield
 • Metody i techniki pobudzania kreatywności w organizacji i zarządzaniu-Anna Kosieradzka
 • Lider w każdym z nas. Model powszechnego przywództwa-Horst Bergmann
 • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E. Scannell

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Olkusz, obiekt konferencyjny Miłków, ulica Berensona 115
  Opłata za jedną osobę: 3000 zł brutto. Oferujemy prawo regulowania ratalnie – siedem wpłat.
  W cenie treningu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Befsztyk tatarski z polędwicy wołowej serwowany w sposób tradycyjny. Zupa: Kremowa zupa z zielonych warzyw. Drugie danie: Grillowana pierś z kurczaka podana z sosem z winnej musztardy francuskiej, młode ziemniaki z dodatkiem wiejskiego masła oraz świeżego kopru, zestaw sezonowych surówek, smażone chrupiące warzywa . Deser: Czekoladowe ciastko z musem malinowym w środku, polane białą czekoladą, podawane z kulką lodów czekoladowych.. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.