Home » Blog » Oceny – szkolenia z komunikacji – Akademia Rozwoju Biznesu

Oceny – szkolenia z komunikacji – Akademia Rozwoju Biznesu

Ranking dopuszczonych do weryfikacji merytorycznej wnioskodawców w ramach grantów Włoskiego Grantu Szkoleniowego:

  • A7/B/MAŁOPOLSKIE-, kompleksowe przygotowanie unikatowej technologii produkcji bezpiecznych kaloszy z tworzywa EVA , GIANLUCA BARBIRATO SAPRO SYSTEM, . Dla tego projektu zaakceptowano subsydia na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener przywództwa: Andrzej Herra. Zalecane warsztaty sprzedażowe w firmie Brainstorm
  • 0/D/OPOLSKIE-, Zakup linii produkcyjnej do obróbki kamienia wraz z zagospodarowaniem odpadów poprodukcyjnych , „MARMUR” ZAKŁAD BETONIARSKO-KAMIENIARSKI EDMUND DULEMBA, Dla tego aplikacji zatwierdzono dofinansowanie na symulacje biznesowe. Proponowane w tym projekcie szkolenia z zarządzania najlepiej zrealizuje polecany trener.
  • F6/A/ZACHODNIOPOMORSKIE-, Zrobotyzowane Stanowisko Paletyzacji zw w skrócie ZSP, MINERAL WATER PRODUCTION SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego wniosku przyznano dotację na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener biznesu: Zbigniew Skała. Zalecane warsztaty sprzedażowe w firmie Berndson
  • A6/N/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, Zakup innowacyjnego urządzenia do cyfrowej obróbki oraz projektowania prac w przedsiębiorstwie protetycznym., „DACHDOM” P.P.U.H. ANDRZEJ BILNIK, Dla tego projektu ogłoszono subsydia na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener zarządzania: Mateusz Tymochowicz. Zalecane treningi menedżerskie w firmie Profess
  • 1/X/PODLASKIE-, twórcza implementacja innowacyjnej technologii relokacji obiektów za pomocą specjalistycznego wózka widłowego o nośności Mg pozwalającego oferować usługi o najwyższej jakości i precyzji wykonania., PROTECH MOTORS INDUSTRIAL SERVICES SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego wniosku zatwierdzono subsydia na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener biznesu: Mateusz Grzesiak. Zalecane w instytucie Mindlab
  • B0/G/LUBUSKIE-, wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez automatyczna reorganizacja innowacji produktowej w zakresie wykonywania dużych pudeł klapowych i przekładek., HMB ZAKŁAD MECHANICZNY MGR INŻ. HENRYK BARZYCKI, Dla tego wniosku przyznano środki na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Szymon Herra. Zalecane treningi menedżerskie w instytucie Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • BB8/I/KUJAWSKO POMORSKIE-, Rozwój firmy poprzez zakup i twórcza implementacja aplikacji do obsługi systemów dystrybucji wewnątrzzakładowej., ASD SYSTEMS SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano dofinansowanie na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Jacek Tymochowicz. Zalecane treningi menedżerskie w fundacji Schenk Institute
  • 6/H/MAŁOPOLSKIE-, Rozwój działalności firmy Gabro poprzez produkcję innowacyjnej maszyny, FIRMA „GABRO” G. BRONIEC GRAŻYNA BRONIEC, Dla tego projektu przyznano subsydia na gry decyzyjne. Rekomendowany trener zarządzania: Zbigniew Herra. Zalecane w firmie Integra Consulting
  • 5/K/POMORSKIE-, Innowacyjna metoda przedstawiania użytkownikowi treści z wykorzystaniem inteligentnego algorytmu profilowania dynamicznego, LIFE IN MOBILE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego projektu zaakceptowano finansowanie na gry decyzyjne. Rekomendowany trener przywództwa: Piotr Nęcki. Zalecane warsztaty sprzedażowe w agencji IBD Business School