Home » Blog » Opinie – firmy szkoleniowe ze sprzedaży – Integra House

Opinie – firmy szkoleniowe ze sprzedaży – Integra House

Lista dopuszczonych do weryfikacji merytorycznej wnioskodawców w ramach subwencji Amerykańskiego Grantu Akademickiego:

  • A0/C/LUBELSKIE-, ekonomizacja unikatowej technologii produkcji bezpiecznych kaloszy z tworzywa EVA , GIANLUCA BARBIRATO SAPRO SYSTEM, . Dla tego aplikacji zatwierdzono subwencję na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener HR: Szymon Batko. Zalecane szkolenia handlowe w spółce Akademia przygoda
  • D5/I/ŚLĄSKIE-, finansowo produkcyjne zoptymalizowanie innowacji szansą rozwoju firmy., P.P.H.U. „WAT-DOM” JAN WATA, Dla tego zgłoszenia ogłoszono subsydia na gry szkoleniowe. Proponowane w tym projekcie szkolenia handlowe najlepiej zrealizuje trener mający dobre opinie.
  • HC8/H/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, wielopoziomowe usprawnienie innowacyjnych technik medycznych – hybrydowa sala operacyjna., PAWEŁCZAK – SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SP Z O.O., Dla tego aplikacji zatwierdzono dofinansowanie na gry strategiczne. Rekomendowany trener HR: Piotr Kudła. Zalecane szkolenia w agencji Homo Creatore
  • 9/J/POMORSKIE-, macierzowe przeorganzowanie innowacyjnej technologii wytwarzania nawozów organicznych w Fluxmet Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE FLUXMET SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono dotację na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Wojciech Santorski. Zalecane szkolenia w spółce Akademia przygoda
  • A7/K/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, Implementacja najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych środkiem do wzrostu innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynku międzynarodowym., POLSKA GRUPA RATOWNICTWA MEDYCZNEGO CHECHELSKI KONRAD, Dla tego zgłoszenia przyznano dotację na symulacje team building. Rekomendowany trener biznesu: Andrzej Skała. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie GFKM
  • DE7/C/MAZOWIECKIE-, Innowacyjne rozwiązania techniczne fundamentem wzrostu konkurencyjności i uruchomienia nowych usług w firmie CENTRUM USŁUG MOTORYZACYJNYCH CHODKIEWICZ SP. C., CENTRUM USŁUG MOTORYZACYJNYCH CHODKIEWICZ S.C. WOJCIECH CHODKIEWICZ, TOMASZ CHODKIEWICZ, Dla tego zgłoszenia ogłoszono finansowanie na gry biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Wojciech Herra. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w firmie Avenhansen
  • 3/U/POMORSKIE-, wdrożenie do oferty produkcyjnej innowacyjnego wentylatora, FABRYKA WENTYLATORÓW „FAWENT” SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego wniosku zaakceptowano środki na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Piotr Skała. Zalecane warsztaty sprzedażowe w spółce Akademia przygoda
  • 4/H/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Budowa nowych dróg z wykorzystaniem własnej, innowacyjnej technologii konstrukcji warstwy wiążącej oraz podbudowy bitumicznej, wykonane z udziałem innowacyjnych procesowo urządzeń., MIXBUD KONTRAKTY , Dla tego wniosku zatwierdzono subwencję na symulacje team building. Rekomendowany trener zarządzania: Szymon Kudła. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w fundacji IBD Business School
  • C7/E/KUJAWSKO POMORSKIE-, Produkcja komponentów medycznych drukarek D z wykorzystaniem technologii -osiowej obróbki wielkogabarytowej, GATNER DARIUSZ Firma Handlowo-Usługowa „DAREX”, Dla tego aplikacji zatwierdzono subwencję na gry decyzyjne. Rekomendowany trener przywództwa: Jacek Santorski. Zalecane w fundacji Integra Consulting