Home » Blog » Opinie – firmy szkoleniowe ze sprzedaży – Training School

Opinie – firmy szkoleniowe ze sprzedaży – Training School

Lista zarekomendowanych do drugiego etapu wniosków w ramach dotacji Włoskiego Grantu Kapitałowego:

  • 6/C/LUBELSKIE-, skoordynowane uruchomienie na rynek nowego produktu w postaci ekologicznego kominka wentylacyjnego dedykowanego wentylacji instalacji sanitarnej, KRONO-PLAST JANUSZKA TADEUSIAK SPÓŁKA JAWNA, . Dla tego wniosku zaakceptowano finansowanie na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Szymon Tymochowicz. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w spółce Integra Consulting
  • 8/K/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, wprowadzenie innowacyjnej usługi hotelowej opartej na programie Aktywnie=Szczęśliwie!, Pod Jedlami Sp. z o.o., Dla tego zgłoszenia zatwierdzono subsydia na symulacje biznesowe. Zalecane w tym projekcie szkolenia motywacyjne najlepiej zrealizuje mówca i pisarz Mateusz Grzesiak .
  • EA4/Z/MAZOWIECKIE-, poprawa konkurencyjności w wyniku wprowadzenia na rynek skrojonego na miarę produktu – systemu klasy WMS oferowanego w modelu Cloud Computing. , „ASPEKT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego wniosku zatwierdzono dofinansowanie na gry biznesowe. Rekomendowany trener biznesu: Jacek Santorski. Zalecane szkolenia biznesowe w instytucie Certes
  • –7/N/MAZOWIECKIE-, wprowadzenie na rynek innowacyjnego produktu w postaci skrojonego na miarę zespołu rozpryskowego przeznaczonego do stosowania w mokrych chłodniach kominowych i wentylatorowych. , DYNAMIKS SP Z O.O., Dla tego zgłoszenia przyznano środki na symulacje team building. Rekomendowany trener biznesu: Szymon Nęcki. Zalecane szkolenia handlowe w agencji Schenk Institute
  • E6/L/PODKARPACKIE-, Zakup technologii oraz maszyn i urządzeń do produkcji dywanów z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu., SZTUKA BESKIDZKA RĘKODZIEŁO LUDOWE I ARTYSTYCZNE Witold Więckowski, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano finansowanie na gry strategiczne. Rekomendowany trener interpersonalny: Andrzej Santorski. Zalecane warsztaty sprzedażowe w firmie Brainstorm
  • C7/A/LUBUSKIE-, Zakup aparatury medycznej dla centrum nowoczesnej diagnostyki i leczenia szumów usznych i zawrotów głowy , LISOWSKA GRAŻYNA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ-CENTRUM MEDYCZNE „LiMED”, Dla tego aplikacji ogłoszono subsydia na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener przywództwa: Zbigniew Grzesiak. Zalecane warsztaty sprzedażowe w firmie Integra Consulting
  • –7/W/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, automatyczna reorganizacja innowacji procesowej w zakresie metody hydrodynamicznej do czyszczenia i cięcia konstrukcji stalowych wyposażenia kompleksów ścianowych i chodnikowych oraz konstrukcji obudowy szybów, sposobem na rozwój firmy i poprawa jej konkurencyjności., TECH-TRADING SA, Dla tego projektu zaakceptowano dofinansowanie na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener przywództwa: Zbigniew Batko. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w fundacji Akademia przygoda
  • B5/J/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Stworzenie telewizyjnego studia emisyjnego i montażowego w standardzie K, SFERA TV SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego wniosku zatwierdzono dofinansowanie na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener biznesu: Piotr Tymochowicz. Zalecane szkolenia handlowe w spółce House of Skills