Home » Blog » Oryginalna gra na szkolenia biznesowe – certyfikacja

Oryginalna gra na szkolenia biznesowe – certyfikacja

Informujemy Państwa, że w naszym szerokim portfolio szkoleń dla rynku MŚP, stowarzyszen NGO i administracji państwowej od następnego kwartału promujemy grę team building: Absurdalne rozgrywki w niezwykłym wariancie zabawy w Sadzeniu kwiatów doniczkowych (Roboczy tytuł zabawy jest do zmiany – niemniej pokazuje przebieg zadania.)
Naszą symulację przeprowadzamy na treningach z przywództwa, z radzenia sobie ze stresem oraz na szkoleniach team building. Gra nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Typowe jej zastosowanie to Szkolenia Outdoor.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Tematyka tego zadania: umiejętności interpersonalne
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Dania
Czas trwania samej symulacji bez omówienia: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: minimalnie 5, maksimum 20.
Rekwizyty: stojak pod łuk magnetyczny – sztuk dwie, hełm ochronny – sztuk dziewięć, piórnik- sztuk cztery, trochę chrzanu, paczka malinowych karteczek, tłuczek do ziemniaków

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
„Conference Management” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Joanna Stawska Produkcja Handel Usługa „EFEKT”, DOM HANDLOWY TERESA LEŃ, Zakład Drogowy Maciej Siedlecki, Zakład Usługowo – Produkcyjny “STOLCHO”, NIKU Sport – Fitness Sp. z o.o., Ewa Gieburowska, Gmina Śmigiel, Gmina Przykona , Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Tomyślu, Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka”, Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej – Stowarzyszenie Twórców, Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce, Parafia Kościoła Ewangelicko – Reformowanego , Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA, Stowarzyszenie Energii Odnawialnej , Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Problemami Emocjonalnymi „SPOZA”, Stowarzyszenie Turystyczno – Kulturalne „Carpe Diem”, Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski, ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była również rozgrywana na kursach zawosowych z dziedziny „Farmacja”

LITERATURA:
Wykładowcom kupującym licencję proponujemy wymienione tutaj opracowania:

 • Nowa umowa kapitałowa. Ewolucja czy rewolucja-Jolanta Zombirt
 • Giełda Podstawy inwestowania-Adam Zaremba
 • Jak doskonalić umiejętność skutecznej komunikacji-Dale Carnegie
 • Sztuka skutecznego przywództwa-Terry Bacon
 • Strategia błękitnego oceanu-W. Chan Kim, Renée Mauborgne
 • Kształtowanie strategii szkoleń i rozwoju pracowników-Andrew Mayo
 • Zespoły po polsku. Jak firmy działające na polskim rynku podnoszą swoją efektywność -Łukasz Dąbrowski, Henryk Puszcz

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Dukla, motel Energetyk , ulica Gruzińska 12
  Opłata za uczestnictwo: 3500 złotych netto. Oferujemy prawo regulowania ratalnie – dziesięć miesięcznych rat.
  W cenie warsztatu znajduje się menu lunch. Przystawka: Kruche, pieczone skrzydełka kurczaka obtoczone w jednym z wybranych sosów: słodki chili, barbecue, buffalo. Podawane ze słupkami warzyw. Zupa: Krem z cukinii z paluszkiem serowym . Drugie danie: Filet z kurczaka grillowany z szynką i brzoskwinią, zapiekany serem podany w duecie ziemniaków opiekanych i zestawu surówek. Deser: Miodowa Panna Cotta z malinowo-miętowym coulis. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.