Home » Blog » Projekty motywacyjne – wyróżnieni kursanci

Projekty motywacyjne – wyróżnieni kursanci

Zleceniodawcom i partnerom wymienionym na tej stronie w pas się kłaniając dziękujemy (oraz wysyłamy opisane niżej prezenty) za kilka chwil dedykowanych na rozwiązanie testu badawczego, który realizowali nasi instruktorzy Aleks Kochański, Fabian Drewnowski, Mateusz Tarczyński i Dionizy Linczewski w badaniu Bieszczadzkie Leśne Imprezy Team Building

  • Edgar Gancarczyk, Normalizator, Brusy, przesyłamy bezpłatny voucher na szkolenie „Wizerunek medialny – siła spójnego przekazu” lub warsztat komunikacji i współpracy i książkę „Drukowany świat”
  • Denis Szczawiński, Antykwariusz, Dąbrowa, zdobywa wejściówkę na program e-learning „nowoczesna prezentacja Warszawa – Jak przygotować i poprowadzić profesjonalną prezentację?” lub wyjazd team building oraz książkę „Dziedzictwo kultury wobec zagrożeń czasu wojny i pokoju”
  • Pankracy Łakoma, Administrator baz danych, Nagłowice, otrzymuje kupon na szkolenie „ Menedżer zarządzania wiedzą” lub wyjazd team building a dodatkowo książkę „Dziecko w świecie edukacji”
  • Jerzy Latała, Introligator galanteryjny, Brzeziny, przesyłamy bezpłatny voucher na program e-learning „skuteczne sposoby na realizacje celów sprzedażowych” lub imprezę i zabawę team building plus książkę „Rodzina w kryzysie”
  • Albert Dudys, Chirurg, Strzegom, zdobywa wejściówkę na warsztat otwarty „Efektywne przywództwo” lub szkolenie team building a ponadto wydawnictwo „Benefit 6 2013”
  • Zenon Dworzyński, Historyk sztuki , Trawniki, wygrywa bilet na trening „zarządzanie ryzykiem. ryzyko w projekcie” lub event motywacyjny a ponadto publikację „Franciszek Frączek – Słońcesław z Żołyni”
  • Flawiusz Rafalski, Bursztyniarz, Ujsoły, dostaje od nas zaproszenie na kurs dofinansowany „Asystentka – profesjonalny partner w nowoczesnej firmie” lub imprezę i zabawę team building a także publikację „Choroby zawodowe Prawo orzecznictwo postępowanie”