Home » Blog » Rekomendacje – firmy szkoleniowe z komunikacji – Integra House

Rekomendacje – firmy szkoleniowe z komunikacji – Integra House

Lista przesłanych aplikacji w programie dofinansowań Fińskiego Grantu Innowacyjnego:

  • E5/I/DOLNOŚLĄSKIE-, UNOWOCZEŚNIENIE BUDOWLANEJ MATY DRENAŻOWO-KOMPENSUJĄCEJ, RENOPLAST SPÓŁKA KOMANDYTOWA, . Dla tego aplikacji zatwierdzono finansowanie na symulacje team building. Rekomendowany trener biznesu: Jacek Kudła. Zalecane w agencji Akademia przygoda
  • B9/E/OPOLSKIE-, przystosowanie do potrzeb najwyższej jakości drukowania offsetowego w innowacyjnej technologii LED UV z zastosowaniem procesu rastrowania DMS , TIMES DRUKARNIA SZYMKOWSKI I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA, Dla tego wniosku zaakceptowano dofinansowanie na symulacje strategiczne. Rekomendowane w tym projekcie szkolenia interpersonalne najlepiej zrealizuje dobra firma szkoleniowa Akademia Przygoda .
  • –DF4/S/POMORSKIE-, Innowacyjny sposób wytwarzania armatury do medium gazowego, SW ARMATURA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego aplikacji ogłoszono subsydia na gry decyzyjne. Rekomendowany trener interpersonalny: Piotr Grzesiak. Zalecane w firmie House of Skills
  • A7/C/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, skuteczne zaimplementowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych i pomiarowych celem uzyskania przewagi konkurencyjnej na międzynarodowym rynku uszczelnień mechanicznych., ANGA USZCZELNIENIA MECHANICZNE SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono subsydia na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Zbigniew Kudła. Zalecane szkolenia handlowe w spółce Profess
  • H7/F/MAŁOPOLSKIE-, unowocześnienie innowacyjnej usługi terapii bólu z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych., PORADNIA SPECJALISTYCZNA GRUNWALDZKA SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego aplikacji przyznano dotację na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener zarządzania: Szymon Grzesiak. Zalecane szkolenia w instytucie IBD Business School
  • C7/E/MAŁOPOLSKIE-, automatyczna reorganizacja innowacyjnej aplikacji mobilnej do optymalizacji cen koszyka produktów podstawowych z użyciem lokalizacji konsumenta oraz punktów sprzedaży, NSS CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego aplikacji przyznano finansowanie na gry strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Mateusz Herra. Zalecane warsztaty sprzedażowe w instytucie ODiTK
  • C2/E/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Graficom stawia na innowację Gb0/Y/LUBUSKIEs, DARIUSZ MIERZWA GRAFICOM, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano środki na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener interpersonalny: Zbigniew Tymochowicz. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w fundacji Akademia przygoda
  • BA1/H/DOLNOŚLĄSKIE-, Uruchomienie stacji demontażu pojazdów z wykorzystaniem innowacyjnej technologii, ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO HANDLOWE „KUPIEC” SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego aplikacji ogłoszono dofinansowanie na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener zarządzania: Szymon Grzesiak. Zalecane treningi menedżerskie w fundacji Akademia przygoda