Home » Blog » Rekomendacje – trenerzy z zarządzania – Consulting Partners

Rekomendacje – trenerzy z zarządzania – Consulting Partners

Zestawienie nagrodzonych wniosków w ramach dofinansowań Austraciego Grantu Przedsebiorczości:

  • EE1/H/LUBUSKIE-, poprawa konkurencyjności w wyniku wprowadzenia na rynek nowych rodzajów ogniw. , „S.I.A.P.” SA, Dla tego zgłoszenia ogłoszono dofinansowanie na symulacje szkoleniowe. Dofinansowane w tym projekcie szkolenia handlowe najlepiej zrealizuje polecany trener.
  • 3/E/KUJAWSKO POMORSKIE-, Innowacyjny proces produkcji modernistycznych opakowań introligatorskich w systemie „na żądanie” , STANISŁAW KUBICA REGIS, Dla tego aplikacji przyznano subwencję na gry team building. Rekomendowany trener biznesu: Wojciech Skała. Zalecane warsztaty sprzedażowe w agencji Integra Consulting
  • 8/B/PODKARPACKIE-, Dywersyfikacja działalności poprzez wdrożenie na rynek innowacyjnej chłodnicy wentylatorowej , „INŻYNIERIA MASZYN KLIMATYCZNYCH I URZĄDZEŃ SPECJALNYCH” SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego aplikacji przyznano finansowanie na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener przywództwa: Piotr Nęcki. Zalecane szkolenia handlowe w spółce Avenhansen
  • B3/S/POMORSKIE-, unowocześnienie innowacyjnego łóżka szpitalnego szansą na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej przez Spółkę., FORMED PRO , Dla tego wniosku zatwierdzono dofinansowanie na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener zarządzania: Piotr Skała. Zalecane w agencji Training Partners
  • A9/I/POMORSKIE-, Utworzenie nowoczesnej stacji kontroli pojazdów oraz warsztatu obsługowo-naprawczego wraz z infrastrukturą towarzyszącą szansą na rozwój firmy., TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I KRAJOWY TOMASZ DZIDA , Dla tego projektu zatwierdzono dofinansowanie na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener HR: Zbigniew Nęcki. Zalecane szkolenia biznesowe w instytucie ODiTK
  • G0/N/MAŁOPOLSKIE-, skoordynowane uruchomienie na rynek nowej wersji innowacyjnego systemu IRF. , ABI SERWKOM SPÓŁKA CYWILNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego aplikacji zatwierdzono subwencję na gry biznesowe. Rekomendowany trener biznesu: Marek Batko. Zalecane szkolenia w spółce IBD Business School
  • A2/P/MAŁOPOLSKIE-, Rozwój firmy Wnioskodawcy poprzez poszerzenie oferty o diagnostykę hydrauliki siłowej, wskazanie rodzaju uszkodzeń siłowników i skrócenie czasu regeneracji dzięki zakupowi nowoczesnego sprzętu, TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE J.,W.OKULARCZYK M.,M.STĘPIEŃ SPÓŁKA JAWNA, Dla tego aplikacji zaakceptowano subsydia na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Szymon Nęcki. Zalecane szkolenia biznesowe w fundacji Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • B3/H/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, twórcza implementacja druku offsetowego wraz z innowacyjnym procesem kontroli druku w przedsiębiorstwie FORSAL BIZNES & MEDIA SA., FORSAL BIZNES & MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego wniosku zaakceptowano środki na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener biznesu: Zbigniew Batko. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w spółce Integra Consulting