Home » Blog » Świeża zabawa na szkolenia biznesowe – dla trenerów

Świeża zabawa na szkolenia biznesowe – dla trenerów

Informujemy Państwa, że w naszym katalogu symulacji dla branży MŚP, fundacji niezarobkowych i urzędów publicznych od następnego miesiąca przedstawiamy symulację szkoleniową: Wieloosobowe zawody w niezwykłym wariancie zabawy w czołgi (Wstępna nazwa gry jest do korekty – niemniej odzwierciedla sens zadania.)

Tą grę organizujey na warsztatach z finansów menedżerskich, z analizy ryzyka biznesowego a także na szkoleniach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Wysoko oceniamy szkolenia Dla biznesu

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zakres ćwiczenia: rozwój osobisty
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Portugalia
Czas realizacji całej sesji: dwa dni
Liczba uczestników: co najmniej 5, maksymalnie 16.
Wyposażenie do gry: płachta biwakowa – sztuk dziewięć, szpachelka żagiel – sztuk sześć, plastelina- sztuk siedem, trochę ryżu, paczka rdzawych mazaków, gałka meblowa

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
PRO ESTATE SOLUTION S.C. Michał Liskowiak, Jakub Jaskulski, „Technik Center Polska” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, USŁUGI ŚLUSARSKIE mgr inż. Paweł SIWAK, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Produkcyjno-Usługowo-Handlowe – Kuchta Ryszard, ASGARD SPÓŁKA Z ORGANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Press- Service Monitoring Mediów spółka z o.o., Zakład Stolarski „JARSTOL” Jarosław Linka, Gmina Kostrzyn, Gmina Swarzędz, Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Wielkopolskiego im. generała Stanisława Taczaka w Poznaniu, Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, Fundacja „Muzyka jest dla wszystkich”, Fundacja „Młodzież w Potrzebie” im. ks. Bosko, Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie – Zarząd Główny, Społeczny Komitet Budowy Metra, Stowarzyszenie Fox Pro , Stowarzyszenie Nasza Choszczówka , Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U”, Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” – Oddział Praski, Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Gra była również organizowana na studiach doktoranckich „Pedagogika, kształcenie nauczycieli”

DODATKOWA WIEDZA:
Instrukturom chcącym prowadzić grę rekomendujemy poniższe pozycje literaturowe:

 • Ekonomia dobra i zła-Tomas Sedlacek
 • Złoty Spisek-Ferdinand Lips
 • Jak inwestować w złoto i srebro-Michael Maloney
 • Komandosi w białych kołnierzykach-Rafał Szczepanik
 • Doktryna jakości. Rzecz o skutecznym zarządzaniu-Andrzej Jacek Blikle
 • O krok dalej. Jak motywować pracowników-Chris Brady, David Macleod
 • Współczesne systemy motywacyjne-Jacek Woźniak

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Tarnów, obiekt konferencyjny Dwór Oliwski, ulica Bema 10
  Opłata za udział: 2700 złotych brutto. Proponujemy opcję wniesienia opłaty ratalnie – dziewięć miesięcznych rat.
  W cenie wyjazdu znajduje się menu lunch. Przystawka: Grillowany ser owczy podajemy w duecie ze słodko-kwaśną gruszką i borówkami. Zupa: Zupa z grzybów leśnych. Drugie danie: Pieczone żeberka w miodzie i piwie. Deser: Lody „Naływajko” z advocatem. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.