Home » Blog » Świeża zabawa na szkolenia integracyjne – certyfikacja

Świeża zabawa na szkolenia integracyjne – certyfikacja

Informujemy, iż w naszej bibliotece szkoleń dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji niedochodowych i jednostek samorządowych od kolejnego miesiąca udostępniliśmy grę szkoleniową: Absurdalne zawody w autorskim wariancie zabawy w paintball-wzajemna eliminacja (Wstępna nazwa tej symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – jednak wyraża fabułę ćwiczenia.)

Tą symulację rekomendujemy na programach z zarządzania, z rozwiazywania konfliktów a także na wyjazdach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Wysoko cenimy np. Oceny o szkoleniach sprzedaży

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Problematyka tego zadania: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Miejsce pochodzenia gry: Estonia
Czas prowadzenia gry i podsumowania: pół dnia
Liczba uczestników: minimalnie 6, nie więcej niż 19.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: rakiery śnieżne – sztuk cztery, młotek ślusarski – sztuk sześć, kosze na śmieci- sztuk siedem, trochę śliwek, paczka białych nalepek, wylewka do baterii

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Małgorzata Kois MAKO, MOTOERA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Fabryka Mebli „UNIMEBEL” Jan Mucha, Polcommerce spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Zelka Sp. z o.o. , MULTIDENTAL Maria i Wiesław Kierońscy S.C., Fenetra spółka z ograniczona odpowiedzialnością, ITA – Kazimierz Pollak, Michał Wieczorowski Spółka Jawna, Powiat Pilski, Gmina Pakosław, Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance, Fundacja Doc Art Forum, Fundacja „Świat Dziecka”, Gazowniczy Klub Sportowy ŚWIT, Parafia Rzymsko-Katolicka Matki Boskiej z Lourdes, Rzymskokatolicka Parafia Św. Józefa Oblubieńca NMP, Stowarzyszenie Integracyjny Klub Sportowy „IKS-AWF”, Stowarzyszenie Na Rzecz Rehabilitacji Słabowidzących i Niewidomych , „”Integracja”””, Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” – Oddział Praski, Zespół Praski Stowarzyszenia dla Rodzin
Symulacja była również organizowana na studiach doktoranckich „Wychowanie fizyczne, sport”

LEKTURY:
Szkoleniowcom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne proponujemy niniejsze tytuły:

 • 17 śmiertelnych błędów szefa – Rafał Szczepanik
 • Dzieci szczęścia-Herman Scherer
 • Olbrzymie kroki. Małe zmiany tworzą wielką różnicę-Anthony Robbins
 • Liderzy innowacyjności-Jean Philippe Deschamps
 • Motywatory pozapłacowe czyli droga do nowej jakości pracowników-Piotr Lenik
 • Przywództwo i jego wyzwania-James M. Kouzes, Barry Z. Posner
 • Zbiór gier doskonalących burzę mózgów-Mike Mulvihill, Mary Scannell

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Radłów, hotel Teresin, ulica Marymoncka 17
  Cena programu: 3000 zł VAT zw. Dajemy opcję uiszczenia ceny ratalnie – osiem miesięcznych wpłat.
  W cenie kursu znajduje się obiad. Przystawka: Sezonowa niespodzianka od szefa kuchni. Zupa: kreplach- pierożki żydowskie w rosole . Drugie danie: Kotleciki po kijowsku -roladki z masełkiem, pietruszką i koperkiem. Deser: langosz z cukrem pudrem . Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.