Home » Blog » Wydarzenia motywacyjne – nagrodzeni absolwenci

Wydarzenia motywacyjne – nagrodzeni absolwenci

Wszystkim niżej wymienionym bardzo składamy wyrazy wdzięczności (oraz przesyłamy opisane poniżej podarunki) za kilka chwil dedykowanych na uzupełnienie kwestionariusza, który przygotowali nasi ankieterzy Herbert Kubicz, Hieronim Tatarkiewicz, Arkady Biblis i Jan Niewiarowski na szkoleniu Rękodzielnicze Konferencje Motywacyjne

  • Korneliusz Góral, Rysownik litograficzny, Głusk, otrzymuje kupon na wykład „zarządzanie projektami w administracji publicznej” lub wybraną naszą grę szkoleniową a dodatkowo wydawnictwo „Wprowadzenie do finansów i bankowości”
  • Edward Karwacki, Przetwórca owoców i warzyw, Mikołajki, przesyłamy bezpłatny voucher na kurs „Strategiczny hr” lub event motywacyjny a ponadto publikację „Oblicza psychopatii”
  • Edgar Bula, Kasjer handlowy, Białobrzegi, przyznajemy darmowy wstęp na trening „Planowanie strategiczne w organizacjach pozarządowych” lub spotkanie firmowe i publikację „Mechanika techniczna Tom 2”
  • Henryk Frycz, Notariusz, Mielec, zdobywa wejściówkę na trening „”rozwiń swój biznes”” lub spotkanie firmowe a ponadto książkę „Bezrobocie i odpowiedzialność”
  • Bazyl Sopoćko, Nauczyciel akademicki , Brzesko, zapraszamy gratisowo na szkolenie „zarządzanie przez cele” lub spotkanie firmowe a dodatkowo wydawnictwo „Dziecko u progu szkoły”
  • Adolf Karp, Ekonometryk , Sędziejowice, wygrywa bilet na kurs „zarządzanie przez cele” lub szkolenie integracyjne oraz publikację „Wychowanie do samodzielności: kluczowy czynnik sukcesu zawodowego osób z ograniczeniem sprawności”
  • Remigiusz Flach, Fotoreporter, Łyszkowice, przyznajemy darmowy wstęp na trening „Trudne rozmowy – sztuka porozumiewania się” lub szkolenie integracyjne oraz publikację „Odnowienie doktoratów Profesorów Jacka Staszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego i Wojciecha Wrzesińskiego”