Home » Blog » Wyjazdy integracyjne – wyróżnieni pracownicy

Wyjazdy integracyjne – wyróżnieni pracownicy

Wszystkim niżej wymienionym tu i teraz składamy wyrazy wdzięczności (i dodatkowo wysyłamy wymienione niżej upominki) za kilka chwil dedykowanych na wyrażenie swojego zdania w formularzu ankietowym, który przygotowali nasi mentorzy Donald Kuna, Ciechosław Maśliński, Jerzy Zych i Kordian Dzielski w kwestionariuszu Małopolskie Motoryzacyjne Warsztaty Integracyjne

  • Janusz Gaś, Synoptyk, Waśniów, otrzymuje kupon na panel moderowany „Modele biznesowe” lub jedną z naszych gier integracyjnych a ponadto książkę „Marketing bezpośredni”
  • Baldwin Ambrożko, Stylista , Miedźna, wygrywa bilet na panel moderowany „doskonalenie komunikacji i współpracy” lub wyjazd integracyjny plus wydawnictwo „Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej. Przepisy”
  • Gracjan Mąkosza, Rysownik litograficzny, Goniądz, zdobywa wejściówkę na moduł coachingowy „promocja – podstawowe narzędzia i strategie negocjacji w praktyce” lub spotkanie firmowe a także publikację „Wprowadzenie do bibliotekoznawstwa czyli wiedza o bibliotece w różnych dawkach”
  • Faustyn Kwak, Architekt , Tłuszcz, przesyłamy bezpłatny voucher na program e-learning „Delegowanie zadań ” lub jedną z naszych gier integracyjnych a dodatkowo wydawnictwo „Human Movement, 12(2) 2011”
  • Kazimierz Milewski, Inspektor do spraw obrony cywilnej, Nurzec-Stacja, przyznajemy rabat na program e-learning „Badanie predyspozycji zawodowych” lub szkolenie integracyjne a ponadto wydawnictwo „Bunt czytelników”
  • Alan Szymczyk, Scenarzysta, Staroźreby, wygrywa bilet na program e-learning „Coaching w komercyjnej organizacji” lub wyjazd team building oraz publikację „Związki miłosne w sieci”
  • Edmund Towarnicki, Licytator, Prószków, przyznajemy rabat na warsztat otwarty „Przygotowanie do pełnienia funkcji kierowniczej (gra szkoleniowa)” lub kurs z pracy zespołowej i wydawnictwo „Słowo magiczne poddane technologii. Magia ludowa w praktykach postsowieckiej kultury popularnej”