Home » Blog » Wyjazdy team building – zaproszeni klienci

Wyjazdy team building – zaproszeni klienci

Paniom i Panom z poniższej listy bardzo składamy wyrazy wdzięczności (a ponadto wręczamy wymienione niżej podarunki) za zaangażowanie na odpowiedzenia na pytania w badaniu, który realizowali nasi trenerzy Jeremiasz Szczytko, Zbyszko Banek, Herman Majdecki i Albert Biernacki w czasie treningu Rękodzielnicze Eventy Biznesowe

  • Manuel Kuś, Farmakolog, Dobra, zdobywa wejściówkę na kurs dofinansowany „Przygotowanie planu ścieżek karier i programu zarządzania talentami” lub szkolenie team building a dodatkowo wydawnictwo „Rodzima Wiara. Monografia związku wyznaniowego”
  • Baldwin Chadron, Konserwator budynków, Grabów nad Prosną, przyznajemy darmowy wstęp na program e-learning „jak osiągnąć znaczną poprawę produktywności w krótkim okresie czasu” lub imprezę i zabawę team building a ponadto książkę „Podstawy zarządzania informacją”
  • Marian Chełmicki, Konserwator budynków, Lyski, przyznajemy darmowy wstęp na warsztat otwarty „zarządzanie i kierowanie zespołem” lub spotkanie firmowe plus publikację „Bankowość europejska”
  • Joachim Gancarczyk, Rzecznik patentowy, Będków, przesyłamy bezpłatny voucher na wykład „Kobietaalfa – liderka własnego życia” lub zabawę i grę integracyjną oraz wydawnictwo „Myśl społeczna neopogańskiej „Zadrugi” i jej religijne aspekty”
  • Mieczysław Wesołowski, Fotograf poligraficzny, Będzin, przyznajemy darmowy wstęp na warsztat otwarty „Metoda na negocjacje” lub warsztat z pracy zespołowej a dodatkowo wydawnictwo „Dna moczanowa”
  • Krystian Kolano, Demograf, Godzianów, wygrywa bilet na warsztat zamknięty „ Abc negocjacji” lub imprezę i zabawę team building a dodatkowo książkę „Czas społeczeństwa obywatelskiego. Między teorią a praktyką”
  • Bogusz Zaleski, Broker ubezpieczeniowy, Płużnica, przesyłamy bezpłatny voucher na wykład „ kierowanie przez cele – zwiększenie efektywności organizacji” lub imprezę i zabawę team building oraz publikację „Studia Linguistica Universitatis Iagellonicae Cracoviensis Vol. 129 (2012)”