Home » Blog » Zabawy integracyjne – Nowy Kongres

Zabawy integracyjne – Nowy Kongres

Przyjaciołom i współpracownikom z poniższej listy sympozjów uprzejmie dziękują w imieniu Grupy Kapitałowej za włożony wysiłek na pomoc – podpisano: Bartosz Alasiewicz, January Lenert, Dorian Gontarz i Robert Leśniewski

• 56 Sesja Naukowa Instytutu prawnej i faktycznej protekcji Roślin IOR-PIB
  • Drugi Kurs Coachów sektora usługowego Imprezy Team Building
  • Konferencja Naukowa team building „Stres w życiu zawodowym”.
  • TRANS’16 – Przedsiębiorczość międzynarodowa. Od idei do biznesu
  • VIII Konwersatorium Chemii Medycznej
  • VIII Spotkanie team building z wieloetapowego programu „Środki zabezpieczające w psychiatrii” pt.: „Wymiar POPRAWY dla psychiatry, sędziego, obrońcy jak również … sąsiada”
  • XXIV Konferencja Dydaktyczna – Społeczeństwo informacyjne XXI w.
  • V Kurs Branżowy team building pt. „opcje i warianty badawcze oraz perspektywy przedsiębiorczej organizacji”
  • I Polski Kongres „Pokonać Sepsę”
  • akademicka Szkolenie Symulacyjne team building „techniki Komputerowe 2015”
  • III Festiwal Kultury Kanadyjskiej: Ludy rdzenne