Home » Blog » Nowa gra na szkolenia z zarządzania – dla trenerów

Nowa gra na szkolenia z zarządzania – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, że w naszym szerokim portfolio gier dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen nie działających dla zysku i urzędów publicznych od tego kwartału udostępniliśmy grę integracyjną: Komiczne mistrzostwa w autorskim wariancie zabawy w bieg na orientację (Wstępna nazwa tej gry jest na razie roboczy – jednak wyraża charakter zadania.)
Powyższą symulację przeprowadzamy na programach z rozwoju menedżerskiego, z komunikacji międzykulturowej oraz na szkoleniach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Dominujące jej zastosowanie to Warsztaty Dla Trenerów.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Merytoryka tego zadania: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Chile
Czas prowadzenia kompletnej rozgrywki: godzina
Liczba uczestników: co najmniej 8, maksimum 19.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: kije golfowe – sztuk dziesięć, kolanko rury spustowej – sztuk pięć, taśmy dwustronne- sztuk siedem, trochę bombonierek, paczka seledynowych nalepek, stojak na ręcznik papierowy z blokadą

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
cyfrowaszkola.pl Grzegorz Bośko, Inventory Solutions Polska Sp. z o.o., Krakowiak Agnieszka Roboty Budowlane, PRALNIA Zofia Siąkowska, LST-NET Sp. z o.o., MM Projekt sp. z o.o., Stal-Pol Liberkowski i s-ka, Miasto Puszczykowo, Gmina Kazimierz Biskupi, Gmina Malanów, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, Studencki Zespół Pieśni i Tańca „Katowice” Uniwersytetu Śląskiego, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Bydgoszczy, Fundacja Pomocy Inwalidom Słuchu im. Ks. Jakuba Falkowskiego , Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków – Warszawska Grupa Lokalna , Stowarzyszenie „Po Pierwsze Rodzina”, Stowarzyszenie Klub Tenisowy LEGIA, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Integracji Środowiskt szkolnych „Bliżej Dziecka” , Stowarzyszenie Różowej Wstążki , Towarzystwo Skautowe „Szmaragdowa”, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była też stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Nauki humanistyczne”

LITERATURA:
Wykładowcom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry rekomendujemy poniższe opracowania:

 • Ekonomia kryzysu-Stephen Mihm, Roubini Nouriel
 • Ja, Steve. Steve Jobs własnymi słowami-George Beahm
 • Zmień myślenie a zmienisz swoje życie-Brian Tracy
 • Marketing Materiały do ćwiczeń-C.H. Beck
 • 3. Rozwiązanie-Stephen R. Covey
 • Innowacja. Droga do wzrostu zysków-Tom Gorman
 • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E. Scannell

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Opole Lubelskie, zamek Jano, ulica Bieniewicka 56
  Cena programu: 2700 zł VAT zw. Oferujemy prawo regulowania w ratach – dziesięć rat.
  W cenie szkolenia znajduje się obiad. Przystawka: szparagi zapiekane z szynką dojrzewającą pod beszamelem serowym. Zupa: Zupa gulaszowa z wołowiną ze śmietaną i grzanką . Drugie danie: Penne Con Pollo makaron penne z kurczakiem, bakłażanem i cukinią w sosie śmietanowym. Deser: Sernik na kruchym cieście. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .