Home » Blog » Innowacyjna gra na szkolenia dla menedżerów – warsztat dla coachów

Innowacyjna gra na szkolenia dla menedżerów – warsztat dla coachów

Informujemy, że w naszym katalogu programów dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji tzw. ekonomii społecznej i administracji samorządowej od kolejnego miesiąca przedstawiamy symulację biznesową: Ekstremalne bicie rekordu w autorskim wariancie zabawy w rysowanie przez ścianę (Roboczy tytuł tej symulacji jest do poprawki – jednak wyraża fabułę tego modułu.)
Powyższą grę realizujemy na szkoleniach z innowacyjnego myślenia, z rozwiazywania konfliktów oraz na szkoleniach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Pierwotne jej użytkowanie to Kursy Z Negocjacji.

KATEGORIA SYMULACJI:
Problematyka tego zadania: efektywność indywidualna i zespołowa
Miejsce pochodzenia symulacji: Brazylia
Czas realizacji: jeden dzień
Liczba uczestników: minimum 8, maksymalnie 16.
Lista potrzebnego sprzętu: gokart – sztuk trzy, kielnia murarska – sztuk cztery, karteczki samoprzylepne- sztuk trzy, trochę octu, paczka turkusowych długopisów, krajalnica

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
LEDBORD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Osiecznej, Produkcja Handel Usługi „TARTAK” ANDRZEJ SZEPCZYŃSKI, CETO KRZYSZTOF WESOŁOWSKI, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Pachurka – Dąże, ITA – Kazimierz Pollak, Michał Wieczorowski Spółka Jawna, Kosmetyka Profesjonalna Ainhoa Polska Agnieszka Wyzujak – Mazur, Lumag spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Powiat Międzychodzki, WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna, Gmina Koźminek, Stowarzyszenie Teatr Wiczy, Biuro Obsługi Inicjatyw Samopomocowych BORIS, Klub Sportowy „Wesoła”, Polski Komitet Pomocy Społecznej , Rzymsko- Katolicka Parafia pw. św. Andrzeja Boboli, Stowarzyszenie Gama Serc, Stowarzyszenie Przyjaciół Osób z Ograniczeniem Samodzielności Życiowej „AGIS”, Stowarzyszenie Wpierania i Pomocy Rodzinom Bezrobotnych „RODZINA”, Studenckie Centrum Kultury „Wals”, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Gra była też przeprowadzana na studiach podyplomowych „Fizyka nuklearna”

LEKTURY:
Instrukturom nabywającym certyfikację rekomendujemy następujące pozycje książkowe:

 • Demokracja ekonomiczna-L. Dowbor
 • Zarządzanie stresem, Jak rozpoznawać sytuacje stresowe i im przeciwdziałać-Reiner Blank, Jorg-Peter Schroder
 • Zwykłe akcje, niezwykłe zyski oraz inne dzieła-Philip A. Fisher
 • Tak! 50 sekretów nauki perswazji-Robert Cialdini, Noah Goldstein, Steve
 • Jednominutowy Menedżer-Ken Blanchard
 • Leksykon przedsiębiorcy-Wacław Smid, Wacław Śmid
 • Zbiór niedrogich gier szkoleniowych-Jim Cain, Mary Scannell

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Trzebieszów, zamek Bukowy Dworek, ulica Zamoyskiego 50
  Koszt certyikacji: 2700 PLN VAT zw. Dajemy możliwość uiszczenia ceny w ratach – sześć miesięcznych wpłat.
  W cenie warsztatu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Wybór pieczonych mięs . Zupa: Zupa gulaszowa z wołowiną ze śmietaną i grzanką . Drugie danie: Spaghetti Carbonara w śmietanowym sosie z boczkiem i parmezanem. Deser: krucha tarta z marynowanymi w Amaretto suszonymi śliwkami i prażonymi migdałami, podana z lodami waniliowymi. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.