Home » Blog » Kursy team building – wyróżnieni kursanci

Kursy team building – wyróżnieni kursanci

Poniżej wymienionym osobom w tym miejscu dziękujemy (a ponadto wysyłamy wymienione poniżej upominki) za uwagę przeznaczoną na uzupełnienie kwestionariusza, który przesłali Państwu nasi mentorzy Barnaba Wojciechowski, Ariel Kalwasiński, Dorian Majewski i Seweryn Kasprzykowie w badaniu online Karonoskie Motoryzacyjne Imprezy Integracyjne i Team Building

  • Gerald Jankowiack, Biegły rewident , Tuczna, przesyłamy bezpłatny voucher na wykład „zarządzanie dla zwiększenia produktywności – treningi dla brygadzistów, mistrzów, liderów, kierowników niższego szczebla oraz kadry zarządzającej wyższego szczebla” lub imprezę i zabawę team building oraz publikację „Moralność i religia. Poglądy filozoficzne Josepha Butlera”
  • Justyn Tworzewski, Geolog, Prusice, zapraszamy gratisowo na kurs dofinansowany „analizy ilościowe i jakościowe – systemowa ocenadanych” lub wybraną naszą grę szkoleniową oraz książkę „kierowanie biblioteką: najnowsze kierunki w bibliotekarstwie brytyjskim: wybór tekstów”
  • Marian Milewski, Prokurator, Sochocin, przyznajemy darmowy wstęp na program e-learning „Efektywne kierowanie zespołem międzynarodowym” lub event motywacyjny a także książkę „Bibliofilskie silva rerum”
  • Arnold Hojka, Konferansjer, Okonek, zdobywa wejściówkę na program e-learning „kierowanie pracownikami i współpracownikami w praktyce” lub imprezę i zabawę team building i książkę „Na granicy rozdzielczości”
  • Dobiesław Cieśla, Stylista , Świdnik, wygrywa bilet na warsztat zamknięty „kurs umiejętności negocjacyjnych” lub wyjazd integracyjny plus wydawnictwo „Deutsche Gotterkentnis w Republice Weimarskiej i w III Rzeszy”
  • Paweł Glinka, Dietetyk, Bytoń, dostaje od nas zaproszenie na kurs dofinansowany „kierowanie incydentami i problemami” lub zabawę i grę integracyjną oraz wydawnictwo „Prace Geograficzne vol 129 (2012)”
  • Jonatan Majdecki, Fizjoterapeuta , Lubomierz, otrzymuje kupon na panel moderowany „ kierowanie jakością w projektach” lub wybraną naszą grę szkoleniową a ponadto publikację „Osoby z ograniczoną sprawnością na rynku pracy”