Home » Blog » Nowa zabawa na szkolenia menedżerskie – kurs trenerski

Nowa zabawa na szkolenia menedżerskie – kurs trenerski

Informujemy naszych Klientów, iż w naszej bibliotece symulacji dla rynku małych firm rodzinnych, organizacji nie działających dla zysku i administracji samorządowej od następnego miesiąca posiadamy symulację integracyjną: Drużynowe rozgrywki w nieziemskim wariancie gry w szklana wieża (Roboczy tytuł tej symulacji jest do zmiany – ale oddaje sens ćwiczenia.)
Ninieszą grę polecamy na programach z przywództwa, z analizy ryzyka biznesowego oraz na wyjazdach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Pierwotne jej przeznaczenie to Biznesowe Kursy Z Obsługi Klienta.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zakres tematyczny gry: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Litwa
Czas trwania: od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: co najmniej 8, nie więcej niż 17.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: tarcza do lotek – sztuk pięć, kosz składany – sztuk cztery, cyrkiel- sztuk pięć, trochę brokułu, paczka czekoladowych zakreslaczy, osuszacz do butów

REFERENCJE
SDPK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, „Pracownia Projektowa 77″ spółka cywilna – Adam Jeske, Arkadiusz Sugiero, LEHMANN + PARTNER POLSKA Sp. z o.o., MOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, EKO-PŁYTA Sp. z o.o., NIKU Sport – Fitness Sp. z o.o., MM Brown Polska spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Gmina Strzałkowo, Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Wielkopolskiego im. generała Stanisława Taczaka w Poznaniu, Gmina Stare Miasto , Fundacja Sztuki Współczesnej In Situ, Fundacja Na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, Kampania Przeciw Homofobii, Parafialny Klub Sportowy VICTORIA ZERZEŃ, Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA, Stowarzyszenie Grupa Tratwa – Świetlica „Akwarium”, Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży Dyslektycznej, Stowarzyszenie Tenisowe „Tie Break”, Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci „Szansa” – Oddział Terenowy Warszawa – Ochota , Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była też stosowana na studiach doktoranckich „Opieka zdrowotna”

LITERATURA:
Wykładowcom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry rekomendujemy następujące pozycje książkowe:

 • Po pierwsze: Złam wszelkie zasady-Curt Coffman,Marcus Buckingham
 • Rynek nieruchomości. System i funkcjonowanie-Marek Bryx
 • Opanuj swój wewnętrzny głos-Blair Singer
 • Efektywne zarządzanie projektami-Robert K. Wysocki
 • Jak sprzedawać gdy nikt nie kupuje i jak sprzedawać więcej kiedy już zaczną-Dave Lakhani
 • 4-godzinny tydzień pracy-Timothy Ferriss
 • 21 strategii wybitnych sprzedawców -Brian Tracy

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Rydułtowy, motel Bagatela, ulica Zamoyskiego 54
  Koszt licencji: 3200 PLN netto. Oferujemy możliwość regulowania w ratach – siedem miesięcznych wpłat.
  W cenie wyjazdu znajduje się catering. Przystawka: Rydze smażone na masełku czosnkowym podane na kruchej sałacie z pomidorkami cherry. Zupa: Puszysty krem z brokuł podany z prażonymi migdałami oraz kwaśną śmietaną . Drugie danie: Pierogi z kapustą kiszoną i grzybami okraszane boczkiem. Deser: Lody czekoladowo-chałwowe podane ze świeżymi owocami. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.