Home » Blog » Nietypowa gra na szkolenia zamknięte – dla trenerów

Nietypowa gra na szkolenia zamknięte – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, iż w proponowanej przez nas ofercie programów dla sektora MŚP, organizacji niekomercyjnych i sektora publicznego od przyszłego kwartału udostępniliśmy grę menedżerską: Drużynowe mistrzostwa w niezwykłym wariancie zabawy w Mega-Magiczne Pisanki (Roboczy tytuł tej symulacji jest do poprawki – natomiast wyraża sens tej sesji.)
Ninieszą grę wykorzystujemy na szkoleniach z innowacyjnego myślenia, z asertywności a także na szkoleniach team building. Gra jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Pierwotne jej wykorzystanie to Szkolenia dla Coachów.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Merytoryka ćwiczenia: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia symulacji: Łotwa
Czas prowadzenia (bez przygotowań): godzina
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, maksimum 20.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: przedsionek kampingowy – sztuk trzy, płótna malarskie – sztuk dziewięć, podpórki pod plecy- sztuk trzy, trochę kalarepy, paczka ultramarynowych kredek, drążek teleskopowy

REFERENCJE
Bioinvents sp. z o.o., S.C. ”ENIGMA” Dariusz, Wiesława Witkowscy, Ekolab Sp. z o.o., „Alkal” S.A., Szklarstwo Z.P.U 24h Zbigniew Fengler, P.P.U.H. STOLRUS s.c., Wielobranżowe P.P.H.U. Meblech – Lech Baś, VISUS-KAL sp. z o. o. , Powiat Kościański, Powiat Ostrowski, Malta Ski Sp. z o.o., Estrada Poznańska, Fundacja dla Chorych na Nowotwory Nadzieja, Fundacja Pomocy Chorym na Padaczkę „Neuronet”, Polskie Towarzystwo Higieny Psychicznej Zarząd Główny, Robotniczy Klub Sportowy MARYMONT, Stowarzyszenie Hospicjum Domowe, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Mazowsza, Stowarzyszenie Wpierania i Pomocy Rodzinom Bezrobotnych „RODZINA”, TKKF „Olszynka Grochowska”, ZHR Obwód Praga Płd
Symulacja była również stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Nauki społeczne”

POLECANE KSIĄŻKI:
Szkoleniowcom chcącym prowadzić grę polecamy wymienione tutaj książki:

 • Kwadrant przepływu pieniędzy. Poradnik bogatego ojca. Jak osiągnąć finansową niezależność-Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki
 • Strategiczna wizja-Brzeziński Zbigniew
 • Zarządzanie wiedzą-Dariusz Jemielniak, Andrzej K. Koźmiński
 • Money-Bodo Schafer
 • 12 dyscyplin doskonałego przywództwa. W jaki sposób przywódcy osiągają wybitne rezultaty-Peter Chee, Brian Tracy
 • Kultura w organizacji. Identyfikacja kultur znanych firm-Lidia Zbiegień-Maciąg
 • Zmienić myślenie o firmie-Łukasz Srokowski

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Głogów Małopolski, hotel Willa Orla, ulica Skaryszewska 39
  Koszt licencji: 1500 złotych plus VAT. Oferujemy prawo płatności ratalnie – cztery rat.
  W cenie kursu znajduje się obiad. Przystawka: Boczek faszerowany na sposób krakowski . Zupa: krem z pomidorów z aromatem ziół . Drugie danie: Pieczony z płatkami mozzarelli i pomidorem filet z kurczaka, z frytkami i sałatką z ogórka świeżego . Deser: Panna cotta z nutą kawową i musem truskawkowym . Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.