Home » Blog » Referencje – firmy szkoleniowe z integracji zespołów – Integra House

Referencje – firmy szkoleniowe z integracji zespołów – Integra House

Baza zgłoszonych projektów w ramach dofinansowań Francuskiego Grantu Badawczego:

  • 2/W/DOLNOŚLĄSKIE-, skoordynowane uruchomienie na rynek nowego produktu, tj. taśm metalowych o grubości od , mm poprzez zakup nowoczesnych i innowacyjnych w skali świata maszyn do ich produkcji., „POLBRASS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego wniosku ogłoszono dotację na gry team building. Zalecane w tym projekcie szkolenia interpersonalne najlepiej zrealizuje dobra firma szkoleniowa Brainstorm .
  • 8/Y/POMORSKIE-, wzmocnienie konkurencyjności poprzez automatyczna reorganizacja innowacji produktowej i marketingowej w działalności firmy., Guide Sp. z o.o., Dla tego projektu ogłoszono subwencję na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener biznesu: Szymon Grzesiak. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w spółce Berndson
  • C9/M/KUJAWSKO POMORSKIE-, wzmocnienie konkurencyjności Justprint Sp. z o.o. poprzez unowocześnienie innowacyjnego systemu workflow zintegrowanego z systemem e-commerce webprint oraz zakup innowacyjnych środków trwałych umożliwiających wprowadzenie nowych produktów poligraficznych na rynek europejski, JUSTPRINT SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego projektu przyznano środki na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener zarządzania: Marek Tymochowicz. Zalecane treningi menedżerskie w agencji Training Partners
  • FB5/A/OPOLSKIE-, Zakup innowacyjnego mammografu cyfrowego, NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ OŚRODEK DIAGNOSTYKI I LECZENIA CHORÓB KOBIECYCH ORAZ SCHORZEŃ SUTKA TOMMED -BULA TOMASZ, Dla tego wniosku przyznano środki na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Szymon Grzesiak. Zalecane warsztaty sprzedażowe w agencji Akademia przygoda
  • 4/I/OPOLSKIE-, wzrost konkurencyjności firmy poprzez zakup nowoczesnej technologii opartej na ekranach LED celem wprowadzenia na rynek ulepszonych produktów, Yanaka Vision, Dla tego aplikacji zatwierdzono środki na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Marek Batko. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie ODiTK
  • EB9/O/MAZOWIECKIE-, Produkcja nowoczesnych form wtryskowych do tworzyw sztucznych i metali kolorowych w oparciu o rozwiązania gorąco-kanałowe z wykorzystaniem obróbki skrawaniem w technologii CNC -osiowej realizowanej na nowoczesnym centrum frezarskim., ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY PLASTBUT S.C.ANDRZEJ WYWIAŁ,KRYSTYNA WYWIAŁ,ZBIGNIEW WYWIAŁ, Dla tego zgłoszenia ogłoszono finansowanie na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Jacek Santorski. Zalecane warsztaty sprzedażowe w spółce House of Skills
  • G4/H/MAZOWIECKIE-, skoordynowane uruchomienie innowacyjnych rozwiązań produktowych i procesowych opartych o technologię TIK w trzech nowo powstałych Stacjach Kontroli Pojazdów., Wiesław Majewski, Norbert Majewski prowadzący działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej pod nazwą AUTO SERWIS „BŁĘKITNA” W.i N. Majewscy, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano subsydia na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener biznesu: Zbigniew Skała. Zalecane szkolenia handlowe w agencji ODiTK
  • C7/N/LUBELSKIE-, Innowacyjne centrum konstruktora z klocków typu Lego, EF NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego projektu zaakceptowano subsydia na gry decyzyjne. Rekomendowany trener przywództwa: Zbigniew Skała. Zalecane w spółce Brainstorm